Strona główna Aktualności Pierwszy budynek Murapol Apartamentów na Wzgórzu z pozwoleniem na użytkowanie!
Aktualności

Pierwszy budynek Murapol Apartamentów na Wzgórzu z pozwoleniem na użytkowanie!

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu, realizowana przy ul. Klimontowskiej w Sosnowcu, otrzymała właśnie decyzję o pozwoleniu na użytkowanie dla budynku 1. Dzięki temu, możemy przekazać naszym klientom 117 gotowych do odbioru mieszkań. Ostanie z nich są jeszcze dostępne w ofercie.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu powstają w spokojnej i zielonej dzielnicy Sielec. Dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parków Sieleckiego i Środula, które stanowią doskonałe miejsca do rekreacji i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z kolei bliskość centrum miasta pozwoli korzystać z oferty handlowo-usługowej oraz atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.

Obecnie w ofercie znajdują się ostatnie gotowe do odbioru mieszkania w bud. 1 oraz szeroka oferta lokali w bud. 2.

W standardzie budynków znajduje się Home Management System pozwalający na korzystanie z technologii inteligentnego domu. Z kolei w mieszkaniach zainstalowaliśmy pakiety antysmogowe, chroniące wnętrza przed zanieczyszczeniami.

Na terenie osiedla powstanie również stacja ładowania samochodów elektrycznych, stojaki na rowery oraz plac zabaw dla dzieci.

Docelowo w ramach inwestycji powstanie 5 budynków z 660 mieszkaniami.

Więcej informacji na temat Murapol Apartamentów na Wzgórzu można znaleźć tutaj.

Formularz kontaktowy

close