Murapol Aktualności Świąteczne bonusowanie w Grupie Murapol
Aktualności

Świąteczne bonusowanie w Grupie Murapol

Święta i Nowy Rok tuż tuż! To okres kojarzony z ciepłem ogniska domowego, najbliższymi osobami i wyjątkowymi prezentami. Czas więc zacząć Świąteczne bonusowanie w Grupie Murapol!

Z tej okazji stawiamy przed klientami specjalną grudniową ofertę, która obejmuje aż 255 mieszkań z pakietami bonusów w 13 miastach. Wybierając lokal z puli  promocyjnej  można zaoszczędzić nawet 199 tys. zł! W paczce bonusów znajduje się m.in. rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe w hali garażowej lub zewnętrzne, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
Klienci mają do wyboru lokale aż w 22 projektach mieszkaniowych Grupy Murapol, zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia.  

Warto się pospieszyć, bo liczba mieszkań w promocji jest ograniczona, a akcja trwa tylko do końca grudnia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Dodatkowo, 17 grudnia zapraszamy Cię na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do naszych biur sprzedaży w całej Polsce. Nasi doradcy będą do dyspozycji klientów od 9:00 do 14:00 i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zarówno trwającej promocji, jak i oferty katalogowej.

Co więcej, na klientów odwiedzających nasze biura sprzedaży w Bydgoszczy i Gdańsku czeka nie lada niespodzianka. Będą mieli okazję spotkać się z Ambasadorem Grupy Murapol – Andrzejem Bargielem. Ten niezwykły skialpinista odwiedzi biura sprzedaży w Bydgoszczy przy ul. Akademickiej 13D w godz. 10:00–11:30, a w Gdańsku/Kowalach przy ul. Ateny 2 w godz. 13:30-15:00.

Już teraz serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close