Strona główna Kredyty
Pomoc w finansowaniu kredytu hipotecznego
MARZYSZ O WŁASNYM MIESZKANIU?

Pomoc w finansowaniu

Wspieramy naszych klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, oferując im pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. 

Zapytaj o kredyt

close
WSPARCIE W PROCESIE KREDYTOWYM

Bank Partner Murapol

Bank Partner Murapol

BankPartnerMurapol to nasz autorski projekt, w ramach którego tworzymy sieć banków współpracujących, które oferują naszym klientom udogodnienia w procesie kredytowym, w tym priorytetowe rozpatrywanie wniosków kredytowych, szybsze i łatwiejsze uregulowanie procedur kredytowych, czy wsparcie zespołu doradców finansowych.

 

Nasi partnerzy:
ing_colour mbank99
Bank Partner Murapol
sectionTitleCardsBackgroundRight
PRZYSPIESZONA OBSŁUGA KREDYTOWA

Dlaczego warto?

benefit
Łatwiejsze wnioskowanie o kredyt
benefit
Priorytetowe rozpatrywanie wniosków kredytowych
benefit
Ograniczenie liczby wymaganych dokumentów
benefit
Dedykowany zespół do obsługi
BEZPŁATNA KONSULTACJA U DORADCY KREDYTOWEGO

Oferta Notus Finanse

Osobiste spotkanie z doradcą kredytowym pomoże rozwiać wiele wątpliwości na temat zakupu mieszkania na kredyt. Na podstawie uzyskanych danych specjalista wyliczy zdolność kredytową, pełne koszty zakupu mieszkania oraz wysokość miesięcznych rat. 

Wsparcie doradców Notus Finanse to oszczędność czasu i ochrona przed zbędnym stresem. Wybór tej oferty wiąże się z tylko jedną wizytą w banku – podczas podpisywania umowy kredytowej. Resztę formalności w procesie uzyskiwania finansowania wykonują doradcy kredytowi. 

Więcej o Notus

Kalkulator kredytu hipotecznego bez dopłat

Oblicz przybliżoną miesięczną ratę kredytu hipotecznego
 

Oprocentowanie 7,8%
Wysokość raty:
Symulacja ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów praw ... Czytaj dalej

Zapytaj o kredyt

close
Pomoc w finansowaniu
JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI KREDYTOWYCH

Inne oferty - Santander

Uzyskanie kredytu hipotecznego na atrakcyjnych warunkach to kluczowe wsparcie w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Doradca kredytowy przedstawi wszystkie możliwości oraz udzieli cennych porad. 
– elastyczne warunki – możliwość sfinansowania do 90% wartości nieruchomości
– długi okres kredytowania – do 30 lat
– RRSO 9,22%*

*RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku, na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 (opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora) 

Zapytaj o kredyt

close

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close