Murapol Kariera
OTWARTE REKRUTACJE

Kariera

Grupa Murapol stawia na rozwój indywidualnych talentów i specjalistycznych kompetencji swojego zespołu. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne ścieżki kariery dla młodych ludzi, jak również dla ekspertów w swoich dziedzinach. Nieustannie dostosowujemy nasze know-how do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów oraz rynku. Sprawdź aktualnie otwarte rekrutacje:

sectionTitleCardsBackgroundRight
BENEFITY

Co oferujemy?

Proponujemy szereg benefitów, dopasowanych do potrzeb naszych pracowników. Od prywatnej opieki medycznej przez kartę MultiSport aż po dofinansowanie szkoleń, kursów oraz atrakcyjne spotkania integracyjne. Sprawdź wszystkie korzyści!

benefit
Dofinansowanie karty MultiSport
benefit
Prywatna opieka medyczna
benefit
Dofinansowanie szkoleń i kursów
benefit
Ubezpieczenie na życie
benefit
Spotkania integracyjne
benefit
Firmowe drużyny sportowe
benefit
Program emerytalny
benefit
Kawa / herbata / napoje
benefit
Paczki świąteczne
benefit
Program rekomendacji pracowników

Proces rekrutacyjny

mail
1
Aplikacja – wyślij nam swoje CV!

To etap, który pozwoli nam wstępnie Cię poznać. Odpiszemy jedynie wybranym osobom. Niezmiennie jednak dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

consulting
2
Mamy kontakt!

Zainteresowało nas Twoje CV! Chcemy poznać Cię bliżej – zapraszamy na rozmowę z rekruterem. Dowiesz się więcej o naszej firmie i opowiesz nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu.

consulting-1
3
Rozmowa rekrutacyjna

Teraz przyszedł czas na rozmowę z przełożonym działu, do którego złożyłeś aplikację. Chętnie poznamy także Twoje oczekiwania. Już w najbliższym czasie dowiesz się, czy możemy zaoferować Ci wybrane stanowisko!

handshake
4
Zakończenie rekrutacji

Wybraliśmy właśnie Ciebie! Zanim staniesz się członkiem naszego zespołu, omówimy z Tobą wszystkie sprawy formalne związane m.in. z datą rozpoczęcia pracy czy planem szkolenia wdrożeniowego.

Realizuj się z nami! Wybierz karierę
w Grupie Murapol

Jesteś zainteresowany pracą dla wiodącego dewelopera na rynku nieruchomości mieszkaniowych? Chcesz rozwijać swoje kompetencje wewnątrz naszej organizacji?

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close