Murapol Aktualności Murapol Mateczniq – nowa inwestycja w krakowskiej ofercie
Aktualności

Murapol Mateczniq – nowa inwestycja w krakowskiej ofercie

Mamy przyjemność poinformować, że nasza krakowska oferta nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych powiększyła się o nowy projekt – Murapol Mateczniq. Do dyspozycji klientów stawiamy 187 komfortowych lokali w trzech 4- i 5-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. 

Murapol Mateczniq powstanie przy ul. Rydlówka, w krakowskiej dzielnicy Podgórze, zaledwie 800 metrów od ronda Antoniego Matecznego, skąd odjeżdża szereg linii tramwajowych i autobusowych we wszystkich kierunkach miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się dwa zieleńce – Park Rzeczny Wilga oraz Park Zdrojowy Mateczny, a nieco dalej urokliwe tereny Bulwarów Wiślanych, Krzemionek Podgórskich, Wzgórza Lasoty i Kopiec Krakusa, które stanowią wyjątkowe miejsca spacerowe.

W ofercie dostępne są zróżnicowane układy od 1- do nawet 4-pokojowych mieszkań. Do lokali na piętrach przynależeć będą przestronne balkony, a mieszkania na parterze będą posiadać ogródki z tarasami o łącznej powierzchni sięgającej nawet 124 mkw.! Co ważne, u szczytu obiektów przewidziano zielone dachy, w tym do dyspozycji mieszkańców ogród na jednym z budynków. 

W budynkach Murapol Mateczniq zostanie wdrożony Home Management System umożliwiający korzystanie z opcji smart home, a każdy lokal w standardzie będzie wyposażony w pakiet antysmogowy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie postawiona także stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe.

Więcej informacji o inwestycji

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close