Murapol Aktualności Inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe okiem analityka i praktyka
Aktualności

Inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe okiem analityka i praktyka

Jak chronić oszczędności przed galopującą inflacją? Czy to dobry moment na inwestowanie w nieruchomości? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali eksperci rynkowi podczas webinaru „Inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe okiem analityka i praktyka”, który odbył się w miniony czwartek, 30 czerwca.

Podczas webinaru, współorganizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, zostały poruszone kwestie inwestowania w nieruchomości, aktualnej sytuacji na rynku, cen nieruchomości w nadchodzącej przyszłości, a także inwestycji w mieszkania pod kątem najmu i ochrony wartości kapitału.

Spotkanie miało charakter online. Relację z wydarzenia można obejrzeć na naszym kanale w serwisie Youtube.

Dr Iwona Sroka, członek zarządu Grupy Murapol, rozpoczęła spotkanie zaprezentowaniem sytuacji na rynku deweloperów mieszkaniowych z punktu widzenia jednej z wiodących firm w branży.

W roli prelegenta wystąpił też Radosław Chodkowski – inwestor indywidualny, analityk giełdowy oraz autor bloga „Humanista na giełdzie”. W swoim podejściu inwestycyjnym kieruje się głównie wskazaniami analizy technicznej, wykorzystując trendy oraz swingi cenowe. Radosław Chodkowski mówił przede wszystkim o sposobach inwestowania w nieruchomości oraz wnioskach z poprzednich dekad i sytuacji kryzysowych.

Z kolei Rafał Skonieczny, regionalny dyrektor sprzedaży w Grupie Murapol, przeanalizował ROI z wynajmu mieszkania, co ma kluczowy wpływ na wysokość tego wskaźnika oraz jakie typy lokali są najczęściej wybierane przez klientów inwestycyjnych i dlaczego.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close