Murapol Poradniki Zakup mieszkania bez wychodzenia z domu
PORADNIK

Zakup mieszkania bez wychodzenia z domu

Ubezpieczenia zakup-mieszkania-bez-wychodzenia-z-domu

Popularność zakupów w Internecie rośnie z miesiąca na miesiąc. Nadal najchętniej w e-koszykach znajdują się książki i elektronika. Jednak w wyniku pandemii COVID-19 i spowodowanego nią lockdownu nadeszła e-zakupowa rewolucja. Okazuje się, że nawet tak ważną transakcje jak zakup mieszkania można dokonać w Internecie i bezpiecznie przeprowadzić je bez wychodzenia z domu.

Zakupy online w naszym kraju przyjęły się doskonale, a zostały szczególnie docenione w trudnym okresie wiosennego lockdownu, gdy zostaliśmy w domach w trosce o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Portal Shoper sprzedający oprogramowanie dla branży e-commerce, w pierwszej połowie marca 2020 r. odnotował wzrosty zamówień w Internecie - w sklepach spożywczych o 239%, w segmencie zdrowie i uroda o 138% i elektronicznym o 66%.

Nie czekaj z zakupem mieszkania

Wprowadzenie kolejnych obostrzeń jesienią równie korzystnie wpłynęło na zainteresowanie zakupami online elektroniki, odzieży i produktów spożywczych. Od dawna korzystamy z bankowości internetowej, czy możliwości rozliczenia podatku przez Internet. Dlaczego więc nie dokonać innych strategicznych zakupów? Wiele osób, pomimo pandemii, nie chce odkładać decyzji o zakupie mieszkania czy samochodu na później. Niezależnie od powodów, które decydują o kupnie - chęć zaprzestania wynajmowania mieszkania, czy zakup inwestycyjny, jeśli dla kogoś nadszedł czas na zakup nieruchomości, to najzwyczajniej nie chce czekać. Tym bardziej jeśli ma już wybrane idealne mieszkanie.

Decyzji o zakupnie mieszkania nie podejmuje się z dnia na dzień, bo jest to proces, który wymaga konsultacji i wyliczeń. Z drugiej strony każdy chce wiedzieć jak wybrane mieszkanie będzie wyglądać. Jak w takim razie zrobić to bez wychodzenia z domu?

Jak się okazuje jest to całkiem proste. Deweloperzy mieszkaniowy bardzo sprawnie dostosowali się do około-pandemicznych warunków. Wprowadzone szturmowo na wiosnę doświadczenia pozwalają oferować firmom nieruchomościowym wiele nowatorskich rozwiązań wspierających konsumentów przez proces wyboru i zakupu nowego mieszkania. Wirtualne spacery po inwestycji, prezentacje mieszkań w formie wideo, rozmowy online z działem sprzedaży, wirtualne kroniki z budowy czy rezerwacje mieszkań online cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków.

Kliknij i zarezerwuj mieszkanie bez wychodzenia z domu

- W naszych działach sprzedaży jeszcze w marcu 2020 roku wdrożyliśmy nowe formy zdalnego kontaktu z klientem. Dzięki nim w prosty sposób, bez wychodzenia z domu można kupić mieszkanie w ramach naszej oferty. W dalszym ciągu proponujemy klientom możliwość wideo-rozmowy z działem sprzedaży oraz zawarcie umowy rezerwacyjnej na odległość w formie elektronicznej – potwierdza Nikodem Iskra, prezes Murapol SA.

Contact us

close

Бланк з контактами

close