Murapol Aktualności 11 budynków Murapol Osiedla Zdrovo z pozwoleniem na użytkowanie!
Aktualności

11 budynków Murapol Osiedla Zdrovo z pozwoleniem na użytkowanie!

Nasz gdański projekt, zlokalizowany przy ul. Niepołomickiej, otrzymał decyzję PnU dla obiektów 1-11. Łącznie w budynkach powstały 283 nowoczesne lokale mieszkalne, wśród nich są jeszcze ostatnie, gotowe do odbioru zaraz po zakupie.

Murapol Osiedle Zdrovo to inwestycja zaprojektowana w spokojnej części Gdańska, w dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Zielona okolica i naturalne otoczenie uspokaja i motywuje do aktywności. Kilkaset metrów od osiedla znajduje się urokliwy Park Ferberów.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania znajdują się w kameralnych, 3-piętrowych budynkach oddanych właśnie do użytkowania. Lokale, z szerokim wyborem metraży i układów, wyposażone są w pakiet antysmogowy, mieszkańcy będą też mogli skorzystać z systemu smart home.

Na osiedlu znajdują się także ogrody deszczowe, które są urokliwą dekoracją wspierającą ochronę naturalnego ekosystemu Ziemi. Dzięki nim inwestycja zyska niepowtarzalnego charakteru. Dla mieszkańców dostępne będą zewnętrzne miejsca postojowe, stacja ładowania samochodów elektrycznych, oświetlenie led części wspólnych oraz stojaki rowerowe.

Docelowo całe przedsięwzięcie liczyć będzie 15 budynków z 299 lokalami, w których zamieszka ponad 890 osób. Więcej informacji o inwestycji znajdziesz tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close