Murapol Aktualności 202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne! Sprawdź ile możesz oszczędzić
Aktualności

202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne! Sprawdź ile możesz oszczędzić

Wciąż czekasz na promocyjną ofertę mieszkań? A może szukasz atrakcyjnej formy ulokowania swojego kapitału? W ramach najnowszej promocji oferujemy 202 lokale z pakietami bonusów w 15 miastach! Warto się pospieszyć, bo akcja trwa tylko do 15 maja.

Mieszkania dostępne są w inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. Klienci wybierający lokal w majowej promocji inwestycyjnej mogą zaoszczędzić nawet 99 tys. zł!

Pakiety bonusów są zróżnicowane i mogą obejmować: rabat w cenie mieszkania, smart home w wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Mieszkania objęte promocją dostępne są w inwestycjach z naszej aktualnej oferty, ale ich liczba jest ograniczona! Warto się pospieszyć i już dziś zamówić listę lokali z pakietem bonusów! Można to zrobić tutaj.

A 14 maja warto przyjść na Inwestycyjny Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży Grupy Murapol i sfinalizować zakup mieszkania.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close