Murapol Aktualności 207 mieszkań gotowych do odbioru* z pakietami bonusów. Zaoszczędź nawet 100 tys. zł!
Aktualności

207 mieszkań gotowych do odbioru* z pakietami bonusów. Zaoszczędź nawet 100 tys. zł!

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli kupić wymarzonego M podczas naszych dotychczasowych akcji promocyjnych mamy dobre wieści! W ramach nowej kampanii „207 gotowych do odbioru* mieszkań z bonusami”, stawiamy do dyspozycji klientów paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści w 10 miastach w całej Polsce!

*pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz te, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.

Mieszkania dostępne są w inwestycjach z naszej aktualnej oferty w: Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Siewierzu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. Klienci wybierający lokal w nowej promocji mogą zaoszczędzić nawet 100 tys. zł!

Na jakie bonusy mogą liczyć kupujący mieszkanie w ramach najnowszej kampanii? Pakiety mogą obejmować m.in. rabat w cenie lokalu, smart home w wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu*.

*dotyczy wybranych mieszkań.

Aby otrzymać promocyjną listę lokali wraz z informacją o wartości bonusów od Grupy Murapol, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close