Murapol Aktualności 222 majowe promocje mieszkaniowe
Aktualności

222 majowe promocje mieszkaniowe

Majówka już za nami, ale promocje mieszkaniowe w Grupie Murapol dopiero ruszają. Do dyspozycji klientów stawiamy 222 mieszkania z pakietami bonusów w 12 miastach – Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i Wrocławiu.

Wciąż poszukujesz mieszkania, które będzie Twoim najlepszym miejscem na świecie?  Majowa promocja mieszkaniowa to świetna okazja, by spełnić to marzenie. Przyjrzyj się bliżej naszej nowej, atrakcyjnej ofercie i sprawdź, czy w puli promocyjnej znajduje się mieszkanie, jakiego szukasz.

Wybierając lokal objęty akcją, możesz zyskać pakiet bonusów, który uczyni Twoje mieszkanie jeszcze bardziej komfortowym. Chodzi o rabat w cenie mieszkania, nawet dwa miejsca postojowe przynależne do lokalu, smart home w wersji premium czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Promocja trwa tylko do końca maja, dlatego nie zwlekaj i już teraz zamów listę mieszkań z pakietami bonusów w swoim mieście!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close