Murapol Aktualności 258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą i z pakietem bonusów! Ile można zaoszczędzić?
Aktualności

258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą i z pakietem bonusów! Ile można zaoszczędzić?

Grupa Murapol stawia przed klientami kolejną promocję! Tym razem specjalną ofertą objęliśmy pulę 258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą i pakietem bonusów w 9 miastach Polski. Akcja trwa do 30 czerwca tego roku.

Decydując się na kupno mieszkania z pakietem bonusów w aktualnej kampanii można liczyć na oszczędności w wysokości nawet 84 tys. zł! Co jeszcze można zyskać? Oprócz rabatu w cenie lokalu, dodajemy też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszej nowej kampanii promocyjnej? Pula mieszkań objętych akcją została przez nas wytypowana w oparciu o aktualne tendencje rynkowe w obszarze kredytów hipotecznych, jako lokale potencjalnie kwalifikujące się do objęcia finansowaniem kredytowym ze stałym oprocentowaniem. Nie uczestniczymy w obrocie kredytami mieszkaniowymi – ocena możliwości udzielenia kredytu należy do wybranego przez klienta banku.

Lokale z bonusami dostępne są tym razem w 9 miastach: Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie oraz Wrocławiu.

Aby otrzymać promocyjną listę lokali potencjalnie kwalifikujących się do objęcia finansowaniem kredytowym ze stałym oprocentowaniem wraz z informacją o wartości bonusów, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close