Murapol Aktualności 350 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w 13 miastach
Aktualności

350 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w 13 miastach

Chcesz atrakcyjnie ulokować oszczędności? A może szukasz małego mieszkania na własne potrzeby? Z myślą zarówno o klientach inwestycyjnych, jak i tych szukających swojego wymarzonego miejsca do życia, przygotowaliśmy pulę 350 kompaktowych mieszkań o powierzchni od 27 mkw.

Dlaczego małe mieszkanie to duża okazja inwestycyjna? Zakup lokalu o mniejszym metrażu to niższe koszty wykończenia, a w trakcie eksploatacji, także opłat administracyjnych i związanych z utrzymaniem. Z kolei wynajmując takie mieszkanie można liczyć na wyższą stopę zwrotu z inwestycji.

Do każdego mieszkania z marcowej puli promocyjnej dodajemy pakiet bonusów o wartości sięgającej nawet 167 tys. zł. W cenie lokalu można otrzymać rabat, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub wewnętrzne, opcję smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Promocją objęte są mieszkania aż w 19 nowoczesnych inwestycjach w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i Wrocławiu. Cześć z tych lokali jest gotowych do odbioru, co oznacza, że klucze można odebrać zaraz po zakupie.

Warto już teraz zapoznać się z aktualną promocją, bo trwa tylko do końca marca.

Kliknij i zamów listę mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w swoim mieście!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close