Murapol Aktualności Andrzej Bargiel nowym Ambasadorem Murapol
Aktualności

Andrzej Bargiel nowym Ambasadorem Murapol

Rozpoczynamy kampanię wizerunkową „Murapol, najlepsze miejsca na świecie”, której Ambasadorem został Andrzej Bargiel, wybitny polski skialpinista, pierwszy człowiek, który zjechał z K2, drugiej góry świata.

Kampania podkreśla nowe otwarcie w naszej działalności operacyjnej i związane z nim repozycjonowanie marki Murapol do segmentu producentów mieszkań dla bardziej wymagających nabywców, szukających innowacyjnych rozwiązań w swoich mieszkaniach, które zapewnią im komfort, bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności. Chcemy być bliscy klientom ceniącym nowatorskie rozwiązania technologiczne, smart i eco.

Wybraliśmy Andrzeja Bargiela ponieważ jest postacią spójną z ideałami naszej firmy – odważny i nowoczesny, a jednocześnie perfekcyjnie przygotowany i z respektem dla bezpieczeństwa. Jest również ikoną wytrwałości w dążeniu do celu, symbolem niechodzenia na skróty. Pomimo wielkości sukcesów zachowuje godną pozazdroszczenia pokorę, nie zapominając nigdy o domu z którego wyrósł i domu, do którego wraca. Może stać się inspiracją dla wielu ludzi, którzy będą podziwiać Jego sportowego ducha, równowagę między wysiłkiem a przyjemnością, jak i bardzo precyzyjne przygotowanie do realizacji wypraw. To jak z decyzją o zakupie mieszkania – ostateczny wybór wymaga odważnych ale przede wszystkim mądrych i przemyślanych decyzji.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close