Murapol Aktualności 300 mieszkań gotowych do odbioru z pakietami bonusów. Można zaoszczędzić nawet 108 tys. zł!
Aktualności

300 mieszkań gotowych do odbioru z pakietami bonusów. Można zaoszczędzić nawet 108 tys. zł!

Jesteś na etapie kupna mieszkania? Czekasz na promocję, która pozwoli Ci realnie oszczędzić?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W ramach najnowszej kampanii „300 gotowych do odbioru* mieszkań z bonusami”, stawiamy do dyspozycji klientów paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści w 14 miastach w całej Polsce! Warto się pospieszyć, bo akcja trwa tylko do 22 maja.

*pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz te, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.

Mieszkania dostępne są w inwestycjach z naszej aktualnej oferty w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. Klienci wybierający lokal w nowej promocji mogą zaoszczędzić nawet 108 tys. zł!

Pakiety bonusów mogą obejmować m.in. rabat w cenie mieszkania, smart home w wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu*.

*dotyczy wybranych mieszkań.

Już dziś zamów listę lokali z pakietem bonusów! Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

21 maja przyjdź na Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży Grupy Murapol i sfinalizuj zakup mieszkania. 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close