Murapol Aktualności Przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Spotkaj się z Andrzejem Bargielem
Aktualności

Przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Spotkaj się z Andrzejem Bargielem

Zaczynamy wiosnę z pełną mocą! Zapraszamy w sobotę, 25 marca, na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do biur sprzedaży Murapol w 13 miastach. Z naszymi doradcami będzie można porozmawiać zarówno o aktualnej ofercie promocyjnej, jak i katalogowej. Biura będą otwarte w godz. 9.00-14.00.

To także wyjątkowa okazja, by spotkać się z naszym ambasadorem Andrzejem Bargielem. Tego wybitnego skialpinistę będzie można spotkać w Siewierzu w godz. 9.30-11.30, Sosnowcu – 12.00-13.00 oraz Tychach – 13.30-14.30.

Nadchodzący Dzień Otwarty to jedna z ostatnich szans, by skorzystać z marcowej puli promocyjnej 350 mieszkań od 27 mkw. z pakietami bonusów. Nawet 167 tys. zł można zaoszczędzić na zakupie lokalu w promocji.

Wybierając mniejszy metraż, możesz liczyć na niższe koszty wykończenia i utrzymania lokalu oraz wyższą stopę zwrotu z inwestycji. Dodatkowo w cenie mieszkania można otrzymać rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu w przypadku wybranych lokali.

Kliknij i dowiedz się więcej!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close