Murapol Aktualności Murapol Aviator – atrakcyjna inwestycja na mapie Torunia
Aktualności

Murapol Aviator – atrakcyjna inwestycja na mapie Torunia

Do naszej toruńskiej oferty dołącza kolejna inwestycja! Murapol Aviator to 170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zaprojektowanych w 4-piętrowym budynku.

Murapol Aviator zlokalizowany będzie blisko ulicy Grudziądzkiej i placu Ugrechelidzego, w dzielnicy Koniuchy, zaledwie 2 km od Starego Miasta. Tak korzystne usytuowanie pozwoli lokatorom zarówno sprawnie wyjechać z miasta, jak i przemieszczać się po nim, odwiedzając pobliskie tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, centra handlowe i oczywiście czarujące Stare Miasto.

W ramach inwestycji oferujemy 1-, 2- i 3-pokojowe lokale. Wszystkie apartamenty inwestycyjne na piętrach posiadać będą balkony o powierzchni nawet 10 mkw., a lokale na parterach dodatkową przestrzeń plenerową w formie tarasów wybrukowanych kostką i zielonych ogródków o łącznej powierzchni nawet 110 mkw. Do dyspozycji lokatorów będą także ogólnodostępne miejsca postojowe zewnętrzne. W obiektach zostanie zamontowany Home Management System umożliwiający korzystanie z opcji smart home, a każdy lokal w standardzie będzie wyposażony w pakiet antysmogowy. Na terenie inwestycji przewidziano również stojaki rowerowe dla fanów jednośladów.

Kompaktowe apartamenty inwestycyjne w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją sprawiają, że wybór Murapol Aviator to korzystne rozwiązanie dla osób pragnących ulokować swój kapitał w nieruchomościach. 

Więcej informacji.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close