Murapol Aktualności Aż 5 osiedli od Grupy Murapol na podium! Portal Rynek Pierwotny przyznał nagrody za II kwartał
Aktualności

Aż 5 osiedli od Grupy Murapol na podium! Portal Rynek Pierwotny przyznał nagrody za II kwartał

Po raz kolejny nasze projekty zostały docenione przez użytkowników branżowego portalu Rynek Pierwotny. W II kwartale wyróżnionych zostało 5 osiedli w największych miastach Polski, w których realizowane są m. in. nasze inwestycje. Nagrody przyznawane są w oparciu o zainteresowanie czytelników danymi projektami.

Murapol Słoneczne Jagodno, znajdujące się we Wrocławiu, otrzymało najwyższe 1. miejsce w rankingu najlepsza inwestycja. Projekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta Krzyki na osiedlu Jagodno. Inwestycja wyróżnia się zieloną i spokojną okolicą. Kameralna zabudowa zapewni intymność przyszłym mieszkańcom. Murapol Słoneczne Jagodno to 3 budynki z łączną liczbą 304 lokali.

Na drugiej lokacie uplasowały się aż trzy projekty. Mowa o osiedlach Nowa Przędzalnia w Łodzi, Parki Krakowa oraz Zdrovo w Gdańsku. Łódzka inwestycja realizowana jest w historycznej części miasta przy ulicy Wróblewskiego. Niedaleko stąd do ulicy Piotrkowskiej, która ciągle tętni życiem kulturalnym i rozrywkowym. Murapol Nowa Przędzalnia to 12 budynków z łączną liczbą 819 lokali. Inwestycja Parki Krakowa realizowana jest w modnej części stolicy małopolski. W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni, która zachęca do spacerów i aktywności fizycznej. Całe osiedle przy ul. Vetulaniego to docelowo 7 budynków z łączną liczbą 887 mieszkań. Natomiast na ternie inwestycji Murapol Zdrovo powstaną ogrody deszczowe, które będą wspierały naturalny ekosystem i odpowiednią retencję wody. To kameralne osiedle powstaje przy ulicy Niepołomickiej w zielonej u spokojnej części Gdańska. Niewątpliwą zaletą jest pakiet eco zapewniający na terenie osiedla m.in. stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Na trzecim miejscu znalazła się inwestycja Murapol Zielony Żurawiniec w Poznaniu. Osiedle położone jest niedaleko rezerwatu przyrody i dorzecza rzeki Warty. W budynkach zastosowano inteligentne rozwiązania, które ułatwią codzienne życie mieszkańców. To idealna propozycja dla chcących odpocząć od zgiełku miasta. 

Zawsze przykładamy ogromną wagę do wszystkich naszych projektów. Każde z osiedli wyróżnia się przemyślanym projektem, lokalizacją oraz rozwiązaniami technologicznymi.

Otrzymane nagrody są dla nas niezwykle ważne i motywujące do dalszej pracy. Potwierdzają naszą mocną pozycję rynkową, dbałość o potrzeby klientów i niezmienną jakość świadczonych usług.

Jeszcze raz dziękujemy!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close