Murapol Aktualności Budynek 1 Murapol Słonecznego Jagodna z pozwoleniem na użytkowanie!
Aktualności

Budynek 1 Murapol Słonecznego Jagodna z pozwoleniem na użytkowanie!

Inwestycja Murapol Słoneczne Jagodno otrzymała właśnie decyzję o pozwoleniu na użytkowanie dla budynku 1. Dzięki temu, możemy przekazać naszym klientom klucze do 72 gotowych do odbioru mieszkań. Ostanie z nich są jeszcze dostępne w ofercie.

Murapol Słoneczne Jagodno to nasza wrocławska inwestycja realizowana w dobrze znanej dzielnicy Jagodno. Ta część Wrocławia jest usytuowana w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz parków Brochowskiego i Wojszyce, które zachęcają do aktywności fizycznej i rekreacji na świeżym powietrzu. Bogata oferta handlowo-usługowa, rozbudowana infrastruktura drogowa i komunikacyjna będą cennym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców osiedla. Funkcjonalne lokale, od kawalerek, po 4-pokojowe, odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby każdego klienta.

W standardzie budynków znajduje się Home Management System pozwalający na korzystanie z technologii inteligentnego domu. Z kolei w mieszkaniach zainstalowaliśmy pakiety antysmogowe, chroniące wnętrza przed zanieczyszczeniami. Na terenie osiedla powstaną stojaki na rowery oraz plac zabaw dla najmłodszych.

W ramach inwestycji zaprojektowano 3 budynki z łączną liczbą 304 lokali mieszkalnych.

Więcej informacji na temat Murapol Słonecznego Jagodna można znaleźć tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close