Murapol Aktualności Budynek nr 2 inwestycji Murapol Malta z PnU!
Aktualności

Budynek nr 2 inwestycji Murapol Malta z PnU!

Budynek nr 2 inwestycji Murapol Malta, zlokalizowanej przy ul. W. Dymka w Poznaniu, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Do właścicieli trafi 275 lokali, z których część jest jeszcze w sprzedaży. Finalnie w inwestycji zamieszka 1 100 osób.

Osiedle Murapol Malta znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – tylko 1 km od Jeziora Maltańskiego, najbardziej znanej atrakcji Poznania. Na północnym brzegu zbiornika wybudowano największy w Polsce ośrodek sportowo-rekreacyjny – Termy Maltańskie. Funkcjonuje tu również całoroczny wyciąg narciarski, tor saneczkarski czy tor regatowy. Jedną z pobliskich atrakcji jest także rozległy ogród zoologiczny. Bogata infrastruktura drogowo-komunikacyjna zapewnia dojazd do Śródmieścia i Starego Rynku w 15 minut. Szeroka oferta handlowa spełnia oczekiwania mieszkańców gwarantując komfort i wygodę każdego dnia.

Jako Grupa Murapol jesteśmy obecni w Poznaniu już od 10 lat. W tym czasie oddaliśmy do użytkowania 8 budynków z niemal 1500 mieszkaniami, w 4 projektach inwestycyjnych.  

Więcej informacji o Murapol Malta można znaleźć tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close