Murapol Aktualności Cztery budynki Murapol Osiedla Smart z PnU
Aktualności

Cztery budynki Murapol Osiedla Smart z PnU

Nasza toruńska inwestycja, zlokalizowana przy ul. H. Strobanda, otrzymała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie dla obiektów 1., 2., 3., i 4. Tym samym do dyspozycji klientów oddaliśmy łącznie 220 lokali. W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania gotowe do odbioru zaraz po zakupie, a także szeroka oferta w obiektach będących w fazie realizacji.

Murapol Osiedle Smart to nowoczesny projekt realizowany w spokojnej i zielonej części Torunia. Dzielnica Jar, na terenie której powstaje inwestycja, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Wyróżnia ją fakt, że jest zaplanowana od podstaw, z dostępnością bogatej infrastruktury, bliskością atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, jak nowo powstały Park na Jarze ze stawem, miejscami do plażowania, placami zabaw i obiektami sportowymi.  

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa – zaprojektowano ją w zgodzie z oczekiwaniami dzisiejszego klienta. Technologia Home Management System umożliwiająca korzystanie ze smart home, filtry antysmogowe, stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe na terenie osiedla to cenne i innowacyjne udogodnienia.

Oferujemy tu komfortowe mieszkania w zróżnicowanych układach i metrażach, zaprojektowane w kameralnych, 3-piętrowych budynkach. Wszystkie lokale na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.

Murapol Osiedle Smart to nasze najnowsze przedsięwzięcie w Toruniu. Docelowo w 8 obiektach powstanie 412 lokali. Więcej informacji o inwestycji znajdziesz tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close