Murapol Aktualności Decyzja PnU dla kolejnych budynków Murapol Osiedla Akademickiego!
Aktualności

Decyzja PnU dla kolejnych budynków Murapol Osiedla Akademickiego!

Dwa obiekty naszej bydgoskiej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Akademickiej, uzyskały pozwolenie na użytkowanie! Dzięki temu możemy przekazać w ręce mieszkańców klucze do 170 nowoczesnych lokali! W naszej ofercie można jeszcze znaleźć gotowe do odbioru mieszkania zarówno w tych, jak i wcześniej zrealizowanych budynkach.

Murapol Osiedle Akademickie usytuowaliśmy w dzielnicy Nowy Fordon, pomiędzy kampusem Politechniki Bydgoskiej, a terenami rekreacyjnymi przyszłego Parku Akademickiego.

Gotowe do odbioru mieszkania dostępne są w szerokiej puli metraży i układów. Wszystkie lokale na piętrach posiadają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki. W budynkach inwestycji wdrożyliśmy Home Management System, który pozwala na korzystanie z technologii smart home, a mieszkania w standardzie wyposażyliśmy w filtry antysmogowe, które zapewnią czyste powietrze we wnętrzach.

Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców postawiliśmy miejsca postojowe naziemne i w halach garażowych. Na terenie osiedla zaplanowaliśmy też stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo, w trosce o środowisko, w częściach wspólnych w budynkach zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED.

Docelowo osiedle składać się będzie z ośmiu obiektów, w których powstanie 680 nowoczesnych lokali. Obecnie w realizacji znajduje się ostatni z zaprojektowanych obiektów. Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć tutaj

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close