Murapol Aktualności Dwa budynki Murapol Parków Krakowa z decyzją PnU!
Aktualności

Dwa budynki Murapol Parków Krakowa z decyzją PnU!

Budynki E i F krakowskiej inwestycji zlokalizowanej przy ul. A. Vetulaniego otrzymały pozwolenie na użytkowanie! Oznacza to, że na właścicieli czeka 399 mieszkań gotowych do odbioru. Ostatnie z nich mamy jeszcze w sprzedaży!

Murapol Parki Krakowa to nowoczesna inwestycja oddalona zaledwie 3,5 km od centrum, a zaledwie 550 m od Parku Krowoderskiego, 850 m od Parku im. S. Wyspiańskiego i nieco ponad kilometr od Parku Kościuszki. Budynki z decyzją PnU wyposażone zostały w Home Management System, pozwalający na korzystanie z technologii smart home. Korzystając z rozwiązań inteligentnego domu mieszkańcy mogą zdalnie i za pomocą przycisku (tzw. funkcja hotelowa) sterować ogrzewaniem, urządzeniami elektrycznymi czy zaworami wody. Mieszkania w standardzie wyposażone zostały również w pakiet antysmogowy, chroniący przed dostawaniem się do mieszkania smogu, kurzu czy alergenów.

Jako Grupa Murapol inwestujemy w Krakowie od 2004 roku. W tym czasie w stolicy Małopolski oddaliśmy do użytkowania ponad 2 800 mieszkań!

Więcej na temat Murapol Parków Krakowa przeczytacie tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close