Murapol Aktualności Dzień Otwarty w Grupie Murapol już 26 listopada! Andrzej Bargiel odwiedzi biura sprzedaży w Sosnowcu, Siewierzu i Tychach!
Aktualności

Dzień Otwarty w Grupie Murapol już 26 listopada! Andrzej Bargiel odwiedzi biura sprzedaży w Sosnowcu, Siewierzu i Tychach!

Grupa Murapol oferuje listopadowe promocje na swoje inwestycje niemal przez cały miesiąc w ramach akcji Mieszkaniowe Black Weeks. W puli mieszkań znajdują się aż 424 lokale z pakietami bonusów zaoferowane w 14 polskich miastach. Kupując mieszkanie można zaoszczędzić nawet 179 tys. zł!

Dodatkowo, w sobotę, 26 listopada, organizujemy w naszych biurach sprzedaży na terenie całej Polski Dzień Otwarty. Dla klientów w Siewierzu, Sosnowcu i Tychach przygotowaliśmy specjalną niespodziankę! Andrzej Bargiel, ambasador naszej firmy, odwiedzi biura sprzedaży podczas sobotniego Dnia Otwartego w:

- Siewierzu przy ul. Jeziornej 153, w godz. 10:00-11:30

- Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej 45, w godz. 12:00-13:30

- Tychach przy al. Bielskiej w godz. 14:00-15:30.

Będzie można z nim porozmawiać o jego ostatniej wyprawie na Mount Everest, realizowanej w ramach projektu HIC SUNT LEONES oraz otrzymać pamiątkowe zdjęcie z autografem. 

Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close