Murapol Aktualności Gotowe do odbioru mieszkania na Murapol Osiedlu Novelo w Gdańsku
Aktualności

Gotowe do odbioru mieszkania na Murapol Osiedlu Novelo w Gdańsku

Mamy świetną wiadomość dla naszych klientów! Właśnie pozyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie czterech budynków zrealizowanych w ramach Murapol Osiedla Novelo przy ul. W. Jagiełły w Gdańsku. W ręce nabywców oddajemy zatem 179 kompaktowych mieszkań oraz 21 apartamentów inwestycyjnych.

Murapol Osiedle Novelo to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w przepełnionych zielenią gdańskich Łostowicach. W sąsiedztwie osiedla znajduje się m.in. park Ferberów, a nieopodal także zabytkowy i jeden z największych miejskich zieleńców w postaci parku Oruńskiego. Położenie oferuje bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. W pobliżu jest trójmiejska obwodnica oraz trakt św. Wojciecha, które pozwalają sprawnie przemieszczać się po całej aglomeracji. Niedaleko funkcjonuje również stacja kolejowa Gdańsk Lipice, za pośrednictwem której w kilka minut można dotrzeć do dworca głównego w Gdańsku.

W standardzie mieszkań i apartamentów inwestycyjnych na Murapol Osiedlu Novelo oferujemy zabezpieczający przed zanieczyszczeniami, alergenami czy owadami pakiet antysmogowy. W lokalach można również stosować urządzenia smart home, w tym te sterujące oświetleniem, ogrzewaniem, zaworami wody czy roletami wewnętrznymi. Na terenie osiedla przewidziano także stację ładowania aut elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

Warto podkreślić wysoki standard wykończenia części wspólnych Murapol Osiedla Novelo. W holach wejściowych zaprojektowaliśmy duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe, a w korytarzach i na klatkach schodowych wykorzystujemy trwałe płytki gresowe, laminowane panele ścienne w naturalnie złotym kolorze oraz tynk mozaikowy.

W ofercie są jeszcze dostępne mieszkania gotowe do odbioru, co oznacza, że klucze można otrzymać zaraz po zakupie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close