Murapol Aktualności Grupa Murapol dla Ukrainy!
Aktualności

Grupa Murapol dla Ukrainy!

Grupa Murapol solidaryzuje się i wspiera walczącą o swoją wolność Ukrainę. Слава Україні!

Szczególnie na sercu leżą nam ludzkie cierpienia i krzywdy wyrządzane przez działania wojenne. Dlatego też aktywnie wspieramy organizacje pomocowe na rzecz naszych wschodnich sąsiadów we współpracy z partnerami branżowymi i biznesowymi: 

Zbiórka organizowana wraz z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich

PZFD prowadzi zbiórkę wśród firm członkowskich „Na pomoc Ukrainie”. Środki zgromadzone w ramach akcji zostaną przeznaczone jako pomoc branży deweloperskiej zweryfikowanym organizacjom charytatywnym, przekazującym wsparcie narodowi ukraińskiemu. Grupa Murapol wsparła finansowo działania Polskiej Misji Medycznej, mając zwłaszcza na uwadze cierpienia wojenne i potrzebę niesienia natychmiastowej pomocy obrońcom wolnej Ukrainy 

https://pmm.org.pl/chce-pomoc

PZFD wspiera Ukrainę #BudujemyCosWiecej

Zbiórka organizowana wraz z Pracodawcami RP i Polską Radą Biznesu

Akcja „Pomoc dla Ukrainy!” jest zakrojoną na szeroką skalę inicjatywą polskiego biznesu wspieraną przez Murapol. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup najbardziej potrzebnych w danej chwili artykułów pomocowych. Zakupy będą realizowane na bieżąco i prowadzone do czasu stabilizacji sytuacji w Ukrainie

 https://pracodawcyrp.pl/aktualnosci-2/pomoc-dla-ukrainy-mamy-juz-ponad-milion

Polscy przedsiębiorcy wspierają Ukrainę

Partner SA wspiera swoich współpracowników - podwykonawców z Ukrainy i ich rodziny

Spółka organizuje akcję pomocową na zakup leków, środków higienicznych i artykułów dla dzieci i niemowląt. Planuje również ufundować bony podarunkowe na zakup najpotrzebniejszych produktów, dostosowanych do ich aktualnych potrzeb.

Partner SA wspiera Ukrainę

Widzew Łódź wspiera ofiary inwazji na Ukrainę

Klub Widzew Łódź, którego Grupa Murapol jest sponsorem, wspólnie z UM Łódź włączy się w zbiórkę darów, które zostaną przewiezione do Lwowa – miasta partnerskiego Łodzi. Klub rozpoczyna też produkcję serii gadżetów, z których cały przychów zostanie przeznaczony na wsparcie ofiar inwazji. W ramach akcji „Pomoc Ukrainie” można również zostać sponsorem meczu Widzew Łódź - Odra Opole, który odbędzie się 18.03.2022 o godz. 20.30 na stadionie Widzewa.

https://widzew.com/-/widzew-lodz-wesprze-ofiary-inwazji-na-ukraine

Kliknij i zobacz film z oświadczeniem władz Widzewa Łódź z deklaracją pomocy ludności cywilnej.

Zobacz film
Logo drużyny Widzew Łódź

 

Ponadto nasza murapolowa społeczność, nasi wspaniali pracownicy, wszechstronnie angażują się w pomoc uchodźcom zapraszając do swoich domów, przekazując i dowożąc dary na naszą wschodnią granicę, a także poprzez uczestnictwo w zbiórkach pomocowych, zarówno finansowych jak i rzeczowych, dla walczącej Ukrainy. Слава Україні!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close