Murapol Aktualności Grupa Murapol laureatem 9. edycji Wizjerów!
Aktualności

Grupa Murapol laureatem 9. edycji Wizjerów!

Z dumą informujemy, że Grupa Morizon-Gratka przyznała naszej firmie wyróżnienie w konkursie Wizjery’24, w kategorii „Najlepsza wizualizacja i kampania promocyjna inwestycji deweloperskiej” dla gdańskiego projektu Murapol Portovo.

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów prezentacji ogłoszeń sprzedaży nieruchomości z segmentu popularnego oraz luksusowego. Organizator doceniając wysiłek i zaangażowanie m.in firm deweloperskich w profesjonalne i jakościowe przygotowanie ogłoszeń, w tym zwłaszcza zdjęć i filmów, wspiera najlepsze praktyki, które ułatwiają użytkownikom serwisów Morizon i Gratka poszukiwania wymarzonego mieszkania lub domu. Ponadto, w konkursie wyróżniane są także firmy, które wprowadzają proekologiczne rozwiązania, nowoczesne technologie i udogodnienia dla mieszkańców w projektach mieszkaniowych.

Dziękujemy za docenienie! Wygrana w konkursie Wizjery stanowi potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, to również dowód naszego zaangażowania w wykonywaną pracę.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close