Murapol Aktualności Grupa Murapol Laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International i zdobywcą Złotego Godła QI 2024!
Aktualności

Grupa Murapol Laureatem programu Najwyższa Jakość Quality International i zdobywcą Złotego Godła QI 2024!

Z dumą i przyjemnością informujemy, że Kapituła prestiżowego programu Najwyższa Jakość Quality International 2024 jednogłośną decyzją przyznała naszej firmie tytuł Laureata i Złote Godło QI 2024 w kategorii  QI PRODUCT za „Kompaktowe, funkcjonalne i ustawne mieszkania w segmencie popularnym i popularnym premium”!

Jury bardzo wysoko oceniło naszą aktywność związaną z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie produktu, będącego przedmiotem konkursowego zgłoszenia.

Program odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz Certyfikat sygnowany przez instytucje patronujące są potwierdzeniem wysokiego standardu i popularności naszych projektów. Dziękujemy za ten wyraz uznania!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close