Murapol Aktualności Grupa Murapol poszukuje nowych gruntów inwestycyjnych
Aktualności

Grupa Murapol poszukuje nowych gruntów inwestycyjnych

Jako jeden z wiodących deweloperów na rynku, cały czas aktywnie poszukujemy gruntów pod budowę nowych inwestycji mieszkalnych w całej Polsce. Interesują nas działki w miastach, w których posiadamy już inwestycje, takich jak: Warszawa, Kraków i Wieliczka, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Gliwice, Mikołów, Siewierz, Sosnowiec, Tychy, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Toruń, jak i w nowych lokalizacjach takich jak: Szczecin, Rzeszów czy Lublin.

Popyt na nowe mieszkania jest wysoki, szczególnie wśród klientów inwestycyjnych, dlatego chcemy poszerzać naszą ofertę, do czego niezbędny jest bank ziemi. W kręgu zainteresowań Grupy Murapol są działki pozwalające na realizację projektów mieszkaniowych o powierzchni minimalnej ok. 7 tys. mkw. powierzchni użytkowej lokali. Uzupełniając główny profil działalności tj. budownictwo inwestycji mieszkaniowych, jesteśmy zainteresowany nabywaniem gruntów w największych miastach Polski z przeznaczeniem pod PRS-y, a także akademiki, o powierzchni od ok. 7 tys. do ok. 15 tys. mkw. powierzchni użytkowej lokali.

Zapraszamy do współpracy właścicieli gruntów inwestycyjnych oraz agentów specjalizujących się w poszukiwaniu terenów. Więcej informacji oraz formularz kontaktowy dostępny jest tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close