Murapol Aktualności Grupa Murapol sponsorem strategicznym klubu Widzew Łódź
Aktualności

Grupa Murapol sponsorem strategicznym klubu Widzew Łódź

- Ponad roczna współpraca z klubem sportowym Widzew Łódź z naszej strony nie była przypadkowa, i jak to wielokrotnie już komunikowaliśmy, podtrzymujemy chęć jej kontynuowania na zasadzie współpracy sponsoringowej. Zaangażowanie właścicielskie, przy obecnych planach Grupy nie było możliwe, niemniej zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, nadal chcemy wspierać finansowo drużynę w powrocie do dawnej świetności. W związku z powyższym będziemy współpracować sponsoringowo z klubem, niezależnie od poziomu rozgrywek, w których łódzka drużyna będzie uczestniczyła, o czym świadczy choćby fakt, że podpisaliśmy umowę przed ostatnim meczem zamykającym ten sezon piłkarski. Zaznaczę, że chcąc nieco zmobilizować piłkarzy do osiągania wyników na miarę ich możliwości, nasze wsparcie będzie tym wyższe, im wyższy poziom rozgrywek, w których będą grali– mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A.

– Dalsza współpraca z klubem nie byłaby możliwa gdyby nie towarzyszyły jej dobre relacje obecnego Zarządu z jego władzami, które cechuje wspólny cel, jakim są jak najlepsze wyniki Widzewa – dodaje Nikodem Iskra. 

Grupa Murapol współpracuje sponsoringowo z Widzewem Łódź od marca 2017 roku. W tym czasie wspierała klub nie tylko finansowo, ale także, w oparciu o podpisaną w czerwcu ub.r. umowę inwestycyjną, także fachową wiedzą i doświadczeniem przedstawicieli Grupy zasiadających w jego organach statutowych.

- Jako klub doceniamy podjętą decyzję i pozostanie z Widzewem, mimo wygaśnięcia umowy inwestycyjnej. Takie wsparcie pozwoli na stabilne planowanie kolejnego sezonu. Niezmienny zostaje cel, którym kierują się strony, czyli jak najszybszy powrót do piłkarskiej elity i dalszy, dynamiczny rozwój drużyny, która nawiąże do tradycji. Życzymy Murapolowi udanego debiutu giełdowego i jak najlepszych wyników naszego sponsora. – mówi Przemysław Klementowski, prezes zarządu Widzew Łódź S.A.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close