Murapol Aktualności Grupa Murapol startuje z nową inwestycją we Wrocławiu – Murapol Zielone Bulwary
Aktualności

Grupa Murapol startuje z nową inwestycją we Wrocławiu – Murapol Zielone Bulwary

108 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 4,9 tys. mkw. zostało wprowadzonych do sprzedaży w ramach pierwszego etapu najnowszej wrocławskiej inwestycji Grupy Murapol – Murapol Zielone Bulwary, która powstanie przy ul. Dożynkowej. Projekt obejmuje dwa kameralne, 4-kondygnacyjne budynki z podziemną halą garażową oraz placem zabaw dla najmłodszych. 

W ofercie pierwszego etapu inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe o metrażach od 27 do 54 mkw. Lokale usytuowane na piętrach będą posiadały balkony, zaś te znajdujące się na parterze - ogródki zagospodarowane zielenią. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano łącznie 135 miejsc parkingowych zarówno w garażach podziemnych, jak i na terenie wokół budynków. Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia projektowa, należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment doradczo-wykonawczy holdingu Murapol. 

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary będzie docelowo trzyetapowym projektem nieruchomościowym, w ramach którego powstanie sześć budynków z ok. 430 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań sięgającej blisko 19,3 tys. mkw. Obecny harmonogram realizacji pierwszego etapu projektu przewiduje rozpoczęcie prac w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w trzecim kwartale 2019 r.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close