Murapol Aktualności II Noworoczny Puchar Murapolu
Aktualności

II Noworoczny Puchar Murapolu

W sobotę 25 stycznia w Bielsku-Białej spotkało się 16 firmowych zespołów piłkarskich, które rywalizowały o trofeum II Noworocznego Pucharu Murapolu.

Zaproszone przez Grupę Murapol firmowe drużyny piłkarskie po raz drugi już rywalizowały o Noworoczny Puchar Murapolu. W sportowych zmaganiach zmierzyły się reprezentacje: Aluprof, Automatikon, Doma, Electropoli, Ernst&Young, Marrodent, Nemak, Polbrass, Record, Safety First, TI Poland, Tyskie, reprezentacja Urzędu Miasta Bielsko-Biała oraz amatorska drużyna Widzewa Łódź. Gospodarzy reprezentował Murapol Football Team.

Po pełnej emocji i zaangażowania grze w Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej, na najwyższym stopniu podium uplasował się zespół Rekord SI, srebro zdobył TI Poland, a brązowe medale trafiły do rąk zawodników Tyskiego. Tytuły Najlepszego Strzelca oraz Najlepszego Zawodnika przypadły reprezentantom Rekord SI – Szymonowi Greniowi i Piotrowi Szymurze, a miano Najlepszego Bramkarza II Noworocznego Pucharu Murapolu zdobył Przemysław Grygierczyk z TI Poland.

Więcej informacji na temat II Noworocznego Pucharu Murapolu tutaj.

 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close