Murapol Aktualności Jeszcze większa oferta mieszkań w Bydgoszczy, Łodzi i w Zagłębiu
Aktualności

Jeszcze większa oferta mieszkań w Bydgoszczy, Łodzi i w Zagłębiu

Grupa Murapol odpowiadając na potrzeby rynku i dając Klientom jeszcze szerszy wybór, wprowadza do oferty kolejne etapy inwestycji w Bydgoszczy, Łodzi, Sosnowcu i Siewierzu. Łącznie to 332 nowoczesne i kompaktowe mieszkania.

W Bydgoszczy do oferty trafiło 85 mieszkań powstających w ramach kolejnego etapu Murapol Osiedla Akademickiego  przy ul. Akademickiej. Inwestycja jest realizowana w pobliżu Lasu Gdańskiego i Politechniki Bydgoskiej, zaledwie kwadrans od centrum miasta.

Nowa pula w Łodzi obejmuje 43 lokale mieszkalne wchodzące w skład Murapol Nowej Przędzalni przy ul. Wróblewskiego. Osiedle jest zlokalizowane w ścisłym centrum miasta – dwie przecznice od ul. Piotrkowskiej oraz w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.

Oferta Murapol Apartamentów na Wzgórzu przy ul. Klimontowskiej w Sosnowcu została poszerzona o nowy budynek, w którym zaprojektowano 120 mieszkań. Inwestycja jest położona w spokojnej i zielonej części miasta, tylko 2 km od centrum.

Siewierska oferta Grupy Murapol obejmuje kolejne 84 lokale mieszkalne w dwóch nowo powstających budynkach w Murapol Siewierzu Jeziornej przy ul. Jeziornej. To osiedle jest realizowane w pobliżu pięknego Zalewu Przeczycko-Siewierskiego i zaledwie 20 minut od centrum Katowic.

Sprawdź nową ofertę mieszkań!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close