Murapol Aktualności Jeszcze większa oferta mieszkań w Gdańsku i Bydgoszczy!
Aktualności

Jeszcze większa oferta mieszkań w Gdańsku i Bydgoszczy!

Miło nam poinformować, że poszerzamy ofertę o kolejne 258 lokali wchodzących w skład dwóch nowoczesnych inwestycji zlokalizowanych na terenie Gdańska i Bydgoszczy.  

Nasze gdańskie portfolio wzbogacą 173 mieszkania w trzech budynkach w ramach kolejnego etapu Murapol Osiedla Zen. Inwestycję zaprojektowaliśmy przy ul. Borkowskiej, w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To idealna lokalizacja dla osób poszukujących zacisznego miejsca do życia. Równocześnie inwestycja będzie usytuowana pomiędzy traktem św. Wojciecha a trójmiejską obwodnicą, co pozwoli na szybkie dotarcie do Głównego Miasta.

W Bydgoszczy do oferty trafiło 85 mieszkań w jednym budynku, powstającym w ramach kolejnego etapu Murapol Osiedla Akademickiego. Inwestycję realizujemy przy ul. Akademickiej, w pobliżu Lasu Gdańskiego i Politechniki Bydgoskiej, zaledwie kwadrans od centrum miasta, dlatego to wyjątkowe miejsce przeznaczone dla osób ceniących sobie zarówno bliskość terenów zielonych, jak i dostęp do wszelkich udogodnień metropolii.

Warto dodać, że to ostatnie budynki realizowane w ramach tych projektów. W standardzie mieszkań oferujemy pakiet antysmogowy zabezpieczający wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami i owadami. Z kolei Home Management System zaszyty w murach inwestycji pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać z urządzeń inteligentnego domu. Na terenie osiedli przewidzieliśmy również stacje ładowania pojazdów elektrycznych dla właścicieli niskoemisyjnych środków transportu.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close