Murapol Aktualności Jeszcze większa oferta mieszkań w Gliwicach, Łodzi, Poznaniu i Siewierzu
Aktualności

Jeszcze większa oferta mieszkań w Gliwicach, Łodzi, Poznaniu i Siewierzu

Mamy przyjemność poinformować, że poszerzamy naszą ofertę aż o 782 nowoczesne i kompaktowe mieszkania wchodzące w skład pięciu atrakcyjnie zlokalizowanych inwestycji w czterech miastach.

Wprowadzamy do naszego portfolio dwie nowe inwestycje – Murapol Osiedle Szafirove przy ul. Szafirowej w Gliwicach oraz Murapol Osiedle Filo przy ul. Wołowej w Łodzi. Poszerzona oferta mieszkań obejmuje również kolejne etapy Murapol Osiedla Verde przy ul. Wagrowskiej i Murapol Zielonego Żurawińca przy ul. Sielawy w Poznaniu, a także Murapol Siewierza Jeziornej przy ul. Jeziornej w Siewierzu.

Murapol Osiedle Szafirove to nowoczesna inwestycja zaprojektowana na bogatym przyrodniczo terenie w Starych Gliwicach. W centrum osiedla znajduje się naturalny staw, który przeobrazi się w miejsce rekreacji wraz z placem zabaw, by sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji. W pierwszym etapie powstaną dwa 4- i 5-piętrowe budynki z łącznie 188 mieszkaniami.

Murapol Osiedle Filo jest zlokalizowane w centrum Łodzi, w sąsiedztwie kampusu Politechniki Łódzkiej i zaledwie kwadrans spacerem od ul. Piotrkowskiej. Jedynie 500 metrów dzieli przyszłych mieszkańców od parku Poniatowskiego. W otoczeniu osiedla funkcjonują także CH Sukcesja oraz Pasaż Łódzki. Pierwszy etap inwestycji zakłada realizację 143 mieszkań w 8-piętrowym budynku.

Murapol Osiedle Verde powstaje na styku trzech poznańskich dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze, a także na wschodnim brzegu Warty nieopodal Lasu Dębińskiego. Do Starego Rynku można stąd dotrzeć w zaledwie 15 minut samochodem, co ułatwia również funkcjonująca 200 metrów od osiedla linia tramwajowa. W nowym etapie inwestycji wprowadzamy do oferty drugi 8-piętrowy budynek ze 198 mieszkaniami.

Murapol Zielony Żurawiniec jest położony niemal w strefie północnego klina poznańskiej zieleni. W pobliżu znajdują się rozległe łąki nadwarciańskie, które przyciągają spacerowiczów z całej okolicy. Tylko 10 minut spacerem dzieli mieszkańców od nowej linii tramwajowej na Naramowice, która pozwala w kwadrans dotrzeć do centrum miasta. Nowa oferta liczy 140 mieszkań w dwóch 4-piętrowych budynkach.

Murapol Siewierz Jeziorna to dobrze znany projekt, który realizujemy na terenie pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy, 5 minut od centrum Siewierza. To nowocześnie zaprojektowane osiedle leży nad zalewem Przeczycko-Siewierskim, z dala od zgiełku dużego miasta. Jednocześnie do centrum Katowic można stąd dotrzeć w zaledwie 20 minut autem. W ramach nowego etapu wprowadzamy do oferty 115 lokali w czterech 3-piętrowych budynkach.

W standardzie mieszkań oferujemy pakiet antysmogowy zabezpieczający wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami czy owadami. Z kolei Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z urządzeń inteligentnego domu, w tym sterować ogrzewaniem, oświetleniem, zaworami wody czy roletami wewnętrznymi. Na terenie osiedli przewidzieliśmy również stacje ładowania pojazdów elektrycznych dla entuzjastów ekologii i niskoemisyjnych środków transportu.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close