Murapol Aktualności Kolejne budynki Murapol Nowego Miasta z pozwoleniem na użytkownie
Aktualności

Kolejne budynki Murapol Nowego Miasta z pozwoleniem na użytkownie

Budynki 5. i 6. otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem pierwsi lokatorzy dostaną klucze do swoich nowych mieszkań. Murapol Nowe Miasto realizowane jest w Poznaniu przy ulicy Wagrowskiej. Łącznie w tym etapie przekazane zostanie 270 lokali. Ostatnie mieszkania są jeszcze dostępne w sprzedaży. 

Inwestycja realizowana jest w pobliżu nadrzecznych terenów rzeki Warty. Okolica osiedla Murapol Nowe Miasto sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne lokale usługowo-handlowe, ośrodki edukacyjne i zdrowotne. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliska odległość do ścisłego centrum miasta oraz doskonałe połączenie komunikacyjne.  

W budynkach osiedla Murapol Nowe Miasto wbudowano instalację Home Management System, pozwalającą na korzystanie z technologii smart home poprzez aplikację Murapol Appartme. Z kolei w mieszkaniach zastosowano filtry antysmogowe, które zapewnią czyste powietrze w każdym lokalu.  

W każdym budynku znajduje się szybka oraz cicha winda. Dodatkowo, w trosce o środowisko, w częściach wspólnych zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli okazję skorzystać zarówno z podziemnych, jak i nadziemnych miejsc parkingowych.  

Na terenie osiedla powstanie również stacja ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery oraz plac zabaw dla dzieci. 

Budynki 1. oraz 2. otrzymały w 2021 roku pozwolenie na użytkowanie i są już zamieszkane przez lokatorów. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 6 budynków z 833 lokalami mieszkalnymi

Więcej informacji na temat Murapol Nowe Miasto można znaleźć tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close