Murapol Aktualności Kolejne budynki Murapol Parków Krakowa z PnU!
Aktualności

Kolejne budynki Murapol Parków Krakowa z PnU!

Nasz krakowski projekt, zlokalizowany przy ul. A. Vetualniego, otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla kolejnych czterech budynków! Dzięki temu w ręce naszych klientów trafią klucze do 314 lokali mieszkalnych.

Murapol Parki Krakowa zrealizowaliśmy w dzielnicy Prądnik Biały. To spokojna część miasta, z której szybko dojedziemy do centrum nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejską czy rowerem. W sąsiedztwie znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe, nie brakuje też sklepów, hipermarketów, punktów handlowo-usługowych i galerii handlowych.

Cała inwestycja obejmuje ponad 1 030 lokali w 8 budynkach. Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy mieszkania o różnorodnych i funkcjonalnych układach i metrażach – od kawalerek, po lokale 4-pokojowe. Do wszystkich przynależą tarasy z ogródkami na parterze oraz przestronne balkony na wyższych piętrach. Mieszkania w standardzie wyposażyliśmy w pakiet antysmogowy, lokatorzy mają także możliwość korzystania z technologii smart home. Na terenie osiedla powstał plac zabaw dla dzieci oraz liczne miejsca postojowe, zarówno zewnętrzne, jak i w halach podziemnych.

W naszej ofercie pozostały ostatnie, gotowe do odbioru mieszkania, co oznacza, że klucze do nich można otrzymać zaraz po zakupie.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close