Murapol Aktualności Kolejne budynki w Siewierzu z decyzją PnU
Aktualności

Kolejne budynki w Siewierzu z decyzją PnU

Szukasz kompaktowego mieszkania w malowniczym i odprężającym środowisku, choć wciąż w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii? Jeśli tak, to Murapol Siewierz Jeziorna jest właśnie dla Ciebie!

Pozyskaliśmy decyzję o pozwoleniu na użytkowanie dwóch kolejnych budynków w ramach osiedla Murapol Siewierz Jeziorna przy ul. Jeziornej w Siewierzu. To już 13 i 14 budynek zrealizowany przez nas nad urokliwym jeziorem Przeczyckim. Teraz mamy przyjemność oddać do dyspozycji klientów 84 gotowe do odbioru mieszkania, z których część jest jeszcze dostępna w ofercie!

Nowo powstałe mieszkania, do których klucze można odebrać zaraz po zakupie, to  2-, 3- i 4-pokojowe lokale o kompaktowych układach i zróżnicowanych metrażach w przedziale 38-59 mkw. Wybrane z nich posiadają dwustronną ekspozycję północno-południową oraz dodatkowo zaprojektowane garderoby. Do większości mieszkań na piętrach przynależą nawet 2 balkony, natomiast na parterach wybrukowane kostką tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni aż 32 mkw.

Ponadto mieszkania oferują możliwości korzystania z najnowocześniejszych urządzeń smart home za pośrednictwem Home Management System. Pakiet antysmogowy zapewni zaś czyste powietrze we wnętrzach, wolne od zanieczyszczeń, pyłków roślin czy nawet owadów. Okna portfenetrowe rozciągające się niemal od podłogi do sufity oferują bardzo dobre nasłonecznienie pomieszczeń.

Na osiedlu Murapol Siewierz Jeziorna powstało łącznie do tej pory ponad 500 mieszkań w czternastu 3-piętrowych budynkach. Co ważne, na terenie miasteczka miejsca postojowe są ogólnodostępne, a na osiedlu jest dostępna stacja ładowania samochodów elektrycznych dla użytkowników niskoemisyjnych środków transportu.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close