Murapol Aktualności Kolejne budynki w Toruniu z pozwoleniem na użytkowanie
Aktualności

Kolejne budynki w Toruniu z pozwoleniem na użytkowanie

Grupa Murapol uzyskała pozwolenie na użytkowanie trzech kolejnych budynków wchodzących w skład Murapol Osiedla Smart przy ul. Strobanda w Toruniu. To 156 nowych lokali mieszkalnych, które właśnie trafiają w ręce nabywców. Mieszkania są gotowe do odbioru, dlatego klucze można otrzymać zaraz po zakupie.

Murapol Osiedle Smart jest położone w zielonej i spokojnej części Torunia w dzielnicy Wrzosy, w otoczeniu leśnych terenów. Inwestycja znajduje się również blisko ulicy Grudziądzkiej prowadzącej w 10 minut do centrum miasta. W pobliżu osiedla rozwijają się turystyczno-rekreacyjne tereny, powstają ścieżki edukacyjne, place zabaw, siłownie plenerowe. Nieopodal inwestycji jest zlokalizowany także Park na Jarze, a za kilka miesięcy w tym rejonie ma zostać uruchomiona nowa linia tramwajowa, która pozwoli mieszkańcom w łatwy i szybki sposób dotrzeć aż do placu NOT.

Dotychczas w ramach inwestycji zrealizowano 7 kameralnych budynków z 376 lokalami mieszkalnymi. Murapol Osiedle Smart będzie liczyć łącznie ponad 500 nowoczesnych i kompaktowych mieszkań z pakietem antysmogowym w standardzie i opcją smart home. Inwestycja jest wyposażona również w pakiet eco, co oznacza, że na terenie osiedla znajduje się m.in. stacja do ładowania aut elektrycznych, stojaki rowerowe czy oświetlenie LED części wspólnych w budynkach.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close