Murapol Aktualności Kolejny budynek Murapol Słonecznego Jagodna z decyzją PnU!
Aktualności

Kolejny budynek Murapol Słonecznego Jagodna z decyzją PnU!

W ręce naszych klientów oddajemy klucze do 72 nowoczesnych i kompaktowych mieszkań, wybudowanych w ramach wrocławskiego projektu Murapol Słoneczne Jagodno, zlokalizowanego przy ul. S. Drabika. Decyzję o pozwoleniu na użytkowanie otrzymał budynek 3. inwestycji. W ramach całego przedsięwzięcia zaprojektowano 3 obiekty z ponad 300 funkcjonalnymi lokalami. W ofercie posiadamy ostatnie gotowe do odbioru mieszkania w budynku 1. i 3. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Okolica inwestycji jest idealna dla rodzin z dziećmi lub osób, które szukają spokoju w dużym mieście. Murapol Słoneczne Jagodno zlokalizowane jest w otoczeniu zielonych terenów w postaci łąk i pól i miejskich zieleńców – Park Brochowski, w którym znajdziemy Grabowy Labirynt oraz Park Wojszyce z placem zabaw. Kilka minut jazdy od inwestycji zajmuje dotarcie do brochowskiego aquaparku czy toru kartingowego. Nieopodal osiedla znajdziemy również centrum handlowe Gaj, sklepy typu Lidl, Biedronka oraz żłobki i przedszkola. Wygodę w codziennym życiu zapewni rozwinięta infrastruktura drogowo-komunikacyjna – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz kolejowe.

W budynkach inwestycji zamontowana została instalacja Home Management System, która umożliwia korzystanie z opcji smart home. W standardzie lokali znajduje się także pakiet antysmogowy. Optymalna liczba miejsc postojowych, w tym w garażu podziemnym, to cenne udogodnienie dla zmotoryzowanych. Z kolei fanów jednośladów ucieszą liczne stojaki rowerowe.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close