Murapol Aktualności Krakowska oferta Murapolu powiększona o nową inwestycję
Aktualności

Krakowska oferta Murapolu powiększona o nową inwestycję

Pierwszy etap inwestycji Murapol Parki Krakowa zakłada powstanie 6-kondygnacyjnego budynku, w którym znajdą się kawalerki, a także mieszkania 2-, 3- i 4 pokojowe o najbardziej poszukiwanych metrażach – od 32 do 62 mkw. Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment doradczo-wykonawczy holdingu Murapol.

 

Prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę inwestycji rozpoczną się w drugiej połowie czerwca br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom, wg obecnego harmonogramu, powinno nastąpić w ostatnim kwartale 2019 r. – Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz najbogatsze, spośród wszystkich naszych krajowych lokalizacji, portfolio zrealizowanych na terenie Krakowa i Wieliczki projektów, pozwoliły nam bardzo dobrze poznać rynek i preferencje lokalowe mieszkańców tego regionu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać ofertę nieruchomościową optymalnie odpowiadającą na ich potrzeby i wymagania oraz cieszyć się szybkim tempem komercjalizacji naszych inwestycji – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A.

 

– Projekt Murapol Parki Krakowa z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie chcą mieć wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Dzielnica posiada bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, w pobliżu zlokalizowane są placówki medyczne, szkoły i przedszkola. W okolicy znajdują się także liczne tereny zielone, w tym m.in. Park Krowoderski oraz Park Tadeusza Kościuszki - dodaje Nikodem Iskra.

 

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close