Strona główna Kredyty Notus Finanse
BEZPŁATNA KONSULTACJA U DORADCY KREDYTOWEGO

Oferta Notus Finanse

Planujesz kupno mieszkania od dewelopera? Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zastanawiasz się, czy stać Cię na kredyt hipoteczny? 

Zachęcamy do osobistego spotkania doradcą Notus Finanse, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. W oparciu o kalkulator hipoteczny, określi, jakie koszty zakupu mieszkania od dewelopera Cię czekają. 

Korzystając ze wsparcia doradców Notus Finanse, zaoszczędzisz swój czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobią za Ciebie doradcy Notus Finanse! Skorzystaj z fachowych porad naszego partnera, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Kalkulator raty kredytowej

Oblicz przybliżoną miesięczną ratę kredytu hipotecznego. 
 

Oprocentowanie 7%
Wysokość raty:
Symulacja ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów praw ... Czytaj dalej

Zapytaj o kredyt

close
sectionTitleCardsBackgroundRight
DLACZEGO WARTO?

Skorzystaj ze wsparcia doradcy kredytowego

benefit
Bezpłatnie i niezobowiązująco
benefit
Najlepsza oferta
benefit
Negocjacja warunków kredytu
benefit
Przygotowanie dokumentacji
benefit
Ciągły nadzór nad procesem kredytowym
benefit
Szybko i sprawnie
benefit
Pakiet korzyści
Pomoc w finansowaniu
Dlaczego NOTUS Finanse?

Współpracujemy tylko z najlepszymi

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek bankiem gwarantuje niezależność i obiektywizm w działaniach na rzecz Klienta.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.

Zapytaj o kredyt

close

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close