Strona główna Kredyty Notus Finanse
BEZPŁATNA KONSULTACJA U DORADCY KREDYTOWEGO

Oferta Notus Finanse

Planujesz kupno mieszkania od dewelopera? Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zastanawiasz się, czy stać Cię na kredyt hipoteczny? 

Zachęcamy do osobistego spotkania doradcą Notus Finanse, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. W oparciu o kalkulator hipoteczny, określi, jakie koszty zakupu mieszkania od dewelopera Cię czekają. 

Korzystając ze wsparcia doradców Notus Finanse, zaoszczędzisz swój czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobią za Ciebie doradcy Notus Finanse! Skorzystaj z fachowych porad naszego partnera, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Kalkulator raty kredytowej

Oblicz przybliżoną miesięczną ratę kredytu hipotecznego. 
 

Oprocentowanie 7%
Wysokość raty:
Symulacja ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów praw ... Czytaj dalej

Zapytaj o kredyt

close
DOPŁATY DO PIERWSZYCH 120 RAT KREDYTU

Bezpieczny kredyt 2%

Nowy rządowy program dopłat do kredytu mieszkaniowego to doskonała okazja, by spełnić marzenie o posiadaniu własnych czterech ścian. Masz mniej niż 45 lat i będzie to Twoje pierwsze mieszkanie? Niższe oprocentowanie i dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat, a wysokość kredytu, jaki można uzyskać to nawet 600 tys. zł

W ramach programu Bezpieczny kredyt 2% wkład własny nie może przekroczyć 200 tys. zł oraz 20% lub 30% całkowitej kwoty wydatków, na które jest udzielany kredyt. W związku z tym cena nieruchomości, finansowanej za pośrednictwem Bezpiecznego kredytu 2%, może wynieść maksymalnie 800 tys. zł.

Co więcej, Bezpieczny kredyt 2% można połączyć z programem „Mieszkanie bez wkładu własnego” i dzięki temu jeszcze łatwej wejść w posiadanie własnego eM. W przypadku połączenia obydwu programów dodatkowo nie obwiązuje limit cen za metr kwadratowy mieszkania.

Większość mieszkań w naszej ofercie spełnia kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%..

Kalkulator kredytu hipotecznego ze wsparciem programu Bezpieczny kredyt 2%

Oblicz przybliżoną ratę Bezpiecznego kredytu 2% przez pierwsze 10 lat z dopłatą.

Oprocentowanie 2% + marża banku
Pierwsza rata:
Oszczędność w racie:
Symulacja ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów praw ... Czytaj dalej

Zapytaj o kredyt

close
sectionTitleCardsBackgroundRight
DLACZEGO WARTO?

Skorzystaj ze wsparcia doradcy kredytowego

benefit
Bezpłatnie i niezobowiązująco
benefit
Najlepsza oferta
benefit
Negocjacja warunków kredytu
benefit
Przygotowanie dokumentacji
benefit
Ciągły nadzór nad procesem kredytowym
benefit
Szybko i sprawnie
benefit
Pakiet korzyści
Pomoc w finansowaniu
Dlaczego NOTUS Finanse?

Współpracujemy tylko z najlepszymi

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek bankiem gwarantuje niezależność i obiektywizm w działaniach na rzecz Klienta.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.

Zapytaj o kredyt

close

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

close