Strona główna Kredyty Notus Finanse
KREDYTY HIPOTECZNE

Oferta Notus Finanse

Planujesz kupno mieszkania od dewelopera? Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zastanawiasz się, czy stać Cię na kredyt hipoteczny? 

Zachęcamy do osobistego spotkania doradcą Notus Finanse, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. W oparciu o kalkulator hipoteczny, określi, jakie koszty zakupu mieszkania od dewelopera Cię czekają. 

Korzystając ze wsparcia doradców Notus Finanse, zaoszczędzisz swój czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobią za Ciebie doradcy Notus Finanse! Skorzystaj z fachowych porad naszego partnera, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Kalkulator raty kredytowej

Oblicz przybliżoną miesięczną ratę kredytu hipotecznego. 
 

Symulacja ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów praw ... Czytaj dalej
Wysokość raty
1 363,89 zł
RRSO 9,22%

Zapytaj o kredyt

close
DLACZEGO WARTO?

Skorzystaj ze wsparcia doradcy kredytowego

benefit
Bezpłatnie i niezobowiązująco
Bezpłatnie i niezobowiązująco

Bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzisz dokładnie swoją zdolność kredytową. Kalkulator kredytowy hipoteczny pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie Twojego wymarzonego mieszkania. Nasz ekspert zaproponuje Ci najbardziej korzystne i optymalne oferty dostosowane do Twoich możliwości.

benefit
Najlepsza oferta
Najlepsza oferta

Już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert kredytów hipotecznych. Nasz Ekspert Finansowy sprawdzi to za Ciebie - wykorzysta kalkulator kredytowy, a następnie bezpłatnie pomoże w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do możliwości finansowych kredytu oraz porówna wszystkie oferty.

benefit
Negocjacja warunków kredytu
Negocjacja warunków kredytu

Ekspert wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki ofert kredytowych.

benefit
Przygotowanie dokumentacji
Przygotowanie dokumentacji

Przygotuje niezbędną dokumentację, złoży wniosek oraz wyjaśni zawiłości umowy kredytowej. Będzie do dyspozycji również po wypłacie środków i zakupie mieszkania. Dzięki temu oszczędzisz swój czas.

benefit
Ciągły nadzór nad procesem kredytowym
Ciągły nadzór nad procesem kredytowym

Nasz Ekspert będzie nadzorował cały proces finansowania Twojego wymarzonego mieszkania, będzie kontaktował się z deweloperem, kontrolował formalności oraz terminowość wpłat w stałym kontakcie z Działem Sprzedaży – unikniesz dodatkowych formalności.

benefit
Szybko i sprawnie
Szybko i sprawnie

Ekspert finansowy sprawi, że w najszybszym możliwym czasie będziesz cieszył się swoim wymarzonym mieszkaniem.

benefit
Pakiet korzyści
Pakiet korzyści

Wraz z kredytem otrzymasz pakiet korzyści przygotowany specjalnie dla naszych klientów.

Pomoc w finansowaniu
Dlaczego NOTUS Finanse?

Współpracujemy tylko z najlepszymi

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek bankiem gwarantuje niezależność i obiektywizm w działaniach na rzecz Klienta.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.

Zapytaj o kredyt

close

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

close