Murapol Aktualności Małe mieszkanie lub apartament inwestycyjny – dobra inwestycja
Aktualności

Małe mieszkanie lub apartament inwestycyjny – dobra inwestycja

Chcesz zainwestować swoje oszczędności w nieruchomościach? A może szukasz kompaktowego mieszkania dla siebie? W naszej czerwcowej promocji, która obejmuje 200 małych mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów, na pewno znajdzie się lokal spełniający Twoje oczekiwania.

Oferujemy lokale o powierzchni od 28 mkw. aż w 12 miastach, w tym dwóch nowych – Bielsku-Białej i Chorzowie. Poza tym oferta promocyjna dotyczy Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tych i Wrocławia. Małe mieszkania nie tylko niosą korzyści dla nabywcy lokalu w postaci niższych kosztów zakupu, utrzymania czy aranżacji lokalu. To również bardziej ekologiczne rozwiązanie z racji mniejszego zużycia energii.

Pakiet bonusów jest dołączany do każdego mieszkania i apartamentu inwestycyjnego w ramach czerwcowej promocji. W cenie lokalu można otrzymać zatem rabat, nawet dwa miejsca postojowe naziemne lub w podziemnych halach garażowych oraz smart home w wersji premium.

Nie czekaj i już teraz zamów listę lokali z pakietami bonusów w swoim mieście! Może właśnie teraz znajdziesz ten, którego szukasz.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close