Murapol Aktualności Mieszkaniowe Black Weeks w 14 miastach. 424 mieszkania w promocji
Aktualności

Mieszkaniowe Black Weeks w 14 miastach. 424 mieszkania w promocji

Wpisując się w tradycję promocji oferowanych na całym świecie w listopadzie, ruszyliśmy z nową kampanią Mieszkaniowe Black Weeks . W ramach akcji stawiamy do dyspozycji klientów aż 424 mieszkania z atrakcyjnymi pakietami bonusów w 14 miastach. Kupując lokal z oferty specjalnej można oszczędzić nawet 179 tys. zł!

Co można zyskać wybierając lokal z promocyjnej puli? W skład pakietu bonusów, w zależności od wybranego lokalu mieszkalnego, wchodzi m.in. rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

W jakich miastach znajdują się inwestycje objęte listopadową akcją specjalną? Klienci będą mieli do wyboru lokale aż w 21 projektach mieszkaniowych Grupy Murapol, zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia.   

Akcja potrwa do końca listopada. Natomiast 26 listopada 2022 zapraszamy do biur sprzedaży na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. W Siewierzu, Sosnowcu i Tychach będzie można spotkać się z naszym ambasadorem – Andrzejem Bargielem. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat kampanii znajduje się tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close