Murapol Aktualności Mieszkaniowe Black Weeks w 14 miastach!
Aktualności

Mieszkaniowe Black Weeks w 14 miastach!

Listopadowe promocje to świetna okazja na zakup swojego wymarzonego mieszkania lub inwestycję w nieruchomości. Do dyspozycji osób szukających lokali stawiamy w tym miesiącu 222 nowoczesne mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów w 14 miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Wieliczce i Wrocławiu.

W cenie lokali z pakietami bonusów można otrzymać rabat, nawet 2 miejsca postojowe naziemne lub w podziemnych halach garażowych, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Wartość pakietu bonusów może sięgać nawet 122 tys. zł!

Część mieszkań i apartamentów inwestycyjnych jest gotowych do odbioru, dlatego klucze do nich można otrzymać zaraz po zakupie.

Niemal wszystkie mieszkania z listopadowej puli promocyjnej spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%. Ponadto wybrane z nich, także Mieszkania bez wkładu własnego. Dzięki tym rozwiązaniom jeszcze łatwiej można spełnić marzenie o posiadaniu własnego M!

Nie zwlekaj z zakupem! Już dzisiaj zamów listę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych Mieszkaniowymi Black Weeks w swoim mieście i sprawdź, czy znajduje się na niej to, którego szukasz.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close