Murapol Aktualności Murapol Osiedle Ambro jest już gotowe!
Aktualności

Murapol Osiedle Ambro jest już gotowe!

Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie dwóch budynków Murapol Osiedla Ambro w Gdańsku! Tym samym możemy oddać w ręce nabywców niemal 200 kompaktowych i ustawnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu i liczbie pokoi.

W ofercie Murapol Osiedla Ambro pozostały ostatnie gotowe do odbioru mieszkania.

Murapol Osiedle Ambro to nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnych i przepełnionych zielenią gdańskich Łostowicach. Przy ulicy Świętokrzyskiej stworzyliśmy przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, singlom, jak i seniorom miejsce do życia. Na terenie osiedla przewidziano siłownię plenerową dla miłośników aktywności fizycznej, strefę rekreacyjną oraz place zabaw w celu wzmacniania sąsiedzkich relacji.

Mieszkańcy Murapol Osiedla Ambro mogą w zaledwie kilka minut dojechać rowerem nad rekreacyjne stawy Świętokrzyska czy do parku Oruńskiego. W pobliżu osiedla znajduje się również urokliwy Wąwóz Potoku Kowalskiego. Do Głównego Miasta można stąd dojechać w jedynie kwadrans samochodem.

Wysoki standard części wspólnych, na który składają się m.in. trwałe gresy o stonowanym designie czy dekoracyjne panele meblowe to kolejny wyróżniający element inwestycji. W ramach osiedla zaprojektowano też stację ładowania aut elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close