Murapol Aktualności Murapol Osiedle Parkowe - kolejne dwa budynki z decyzją PnU
Aktualności

Murapol Osiedle Parkowe - kolejne dwa budynki z decyzją PnU

Otrzymaliśmy PnU dla dwóch kolejnych budynków realizowanych w ramach inwestycji Murapol Osiedle Parkowe. Łącznie w ramach II etapu tej inwestycji powstało blisko 190 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdują się tu ostatnie wolne mieszkania - gotowe do odbioru. Docelowo inwestycja przy ul. Kozielskiej będzie kompleksem 7 budynków z ok. 660 mieszkaniami.

Murapol Osiedle Parkowe przy ul. Kozielskiej to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w otoczeniu zieleni, kilka minut spacerem od Parku Starokozielskiego czy Parku Szwajcaria, a jednocześnie zaledwie 15 minut pieszo od ścisłego centrum Gliwic. Oddane do użytkowania mieszkania to nowoczesne lokale z pakietem antysmogowym w standardzie oraz możliwością zamontowania rozwiązań smart home. Wszystkie lokale mieszkalne na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony. 

Obecnie w ofercie znajdują się ostatnie wolne, gotowe do odbioru mieszkania w zrealizowanych budynkach. oraz szeroka gama metraży i układów w kolejnym, III etapie inwestycji. 

Szczegóły dostępne tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close