Murapol Aktualności Murapol Osiedle Zen – zielona oaza na południu Gdańska
Aktualności

Murapol Osiedle Zen – zielona oaza na południu Gdańska

Miło nam poinformować, że nasze gdańskie portfolio wzbogaci kolejna nowa inwestycja! Murapol Osiedle Zen zostało zaprojektowane przy ul. Borkowskiej, w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To idealna lokalizacja dla osób poszukujących zacisznego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku. Równocześnie inwestycja będzie usytuowana pomiędzy traktem św. Wojciecha a trójmiejską obwodnicą, dzięki czemu dotarcie do Głównego Miasta zajmie zaledwie kwadrans.

W ramach projektu powstanie sześć kameralnych, 3-piętrowych budynków z łączną liczbą 346 lokali mieszkalnych. Co ważne, do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddamy także ponad 400 miejsc postojowych, z czego 160 w podziemnych halach garażowych. Do lokali na piętrach przynależeć będą balkony o powierzchni nawet 9 mkw., a do tych na parterze tarasy z zielonymi ogródkami o metrażu sięgającym nawet 92 mkw.! W trosce o elegancki wygląd, przestrzeń klatek schodowych i części wspólne zaprojektowaliśmy z wykorzystaniem trwałych materiałów o delikatnym i stonowanym wzornictwie.

W inwestycji nie zabraknie oczywiście innowacyjnych eko udogodnień. W obiektach zostanie zamontowany Home Management System umożliwiający korzystanie z opcji smart home, a każdy lokal w standardzie będzie wyposażony w pakiet antysmogowy. Na terenie osiedla powstanie także stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Więcej informacji o inwestycji znajdziesz tutaj.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close