Murapol Aktualności Murapol Trzy Lipki – wracamy z nową ofertą do Bielska-Białej
Aktualności

Murapol Trzy Lipki – wracamy z nową ofertą do Bielska-Białej

Wracamy do naszego rodzimego Bielska-Białej z szeroką ofertą nowoczesnych i starannie zaprojektowanych mieszkań, zaledwie 400 metrów od wzgórza Trzy Lipki! Bielszczanie bardzo dobrze znają to miejsce, spędzając tam wolne chwile na łonie natury i podziwiając malowniczą panoramę Beskidów ze szczytu wzgórza.

Mamy przyjemność wprowadzić do przedsprzedaży pierwszy etap inwestycji Murapol Trzy Lipki przy ul. Muszlowej. W ramach osiedla powstanie łącznie 279 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu w czterech 3-piętrowych budynkach. Kompaktowe układy od 1- do nawet 5-pokojowych mieszkań przekonają do siebie nie tylko rodziny z dziećmi, pary czy seniorów, ale również inwestorów poszukujących bezpiecznego miejsca do lokaty kapitału w nieruchomościach.

Zachwyt nad okoliczną fauną i florą pozwolą pielęgnować mieszkania z dwustronną ekspozycją, a także dodatkowa przestrzeń plenerowa przynależna do wszystkich lokali. W przypadku mieszkań na piętrach są to przestronne balkony, zaś lokale w parterze oferują tarasy z ogródkami o łącznej powierzchni nawet 62 mkw. W standardzie mieszkań zaplanowano pakiet antysmogowy zapewaniający stały dostęp świeżego powietrza oraz możliwość korzystania z urządzeń typu smart home.

Zadbaliśmy również o części wspólne, które są nie mniej ważne niż same mieszkania. W holach wejściowych zaprojektowaliśmy duże lustra, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz trwałe płytki gresowe. Na terenie inwestycji przewidziano ponadto stację ładowania aut elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu oraz strefę rekreacji wraz z placem zabaw, by sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji.

Dowiedz się więcej.

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close