Murapol Aktualności Nasze inwestycje ponownie docenione! Rynek Pierwotny przyznał nagrody za IV kwartał 2022 roku
Aktualności

Nasze inwestycje ponownie docenione! Rynek Pierwotny przyznał nagrody za IV kwartał 2022 roku

Dwa projekty Grupy Murapol znalazły się w najnowszym „Rankingu Inwestycji”, przygotowywanym co kwartał przez portal rynekpierwotny.pl. Zestawienie tworzone jest w oparciu o zainteresowanie użytkowników portalu prezentowanymi ofertami nieruchomości.

Tym razem 1. miejsce w kategorii Najlepsza inwestycja w Krakowie zdobyły Murapol Parki Krakowa, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. A Vetulaniego. Murapol Parki Krakowa to osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą komunikacją i przyjaznym sąsiedztwem powoduje, że jest to jedna z tych inwestycji, którymi może pochwalić się stolica Małopolski.

Z kolei projekt Murapol Zielony Żurawiniec otrzymał 3. miejsce w rankingu Najlepsza inwestycja w Poznaniu. To nowoczesna inwestycja usytuowana w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość powstaje przy ul. Sielawy w dzielnicy Naramowice, w pobliżu rezerwatu przyrody Żurawiniec i w sąsiedztwie zielonych terenów nad Wartą.

#MurapolNajlepszeMiejscaNaSwiecie budujemy z myślą o naszych klientach – przyszłych lokatorach – którym chcemy zapewnić wygodę, bezpieczeństwo, komfort oraz innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Tym bardziej cieszy uznanie z ich strony i docenienie naszych wysiłków!

Formularz kontaktowy

close

Бланк з контактами

close